→LIGA PROVINCIAL SÉNIOR
HOTEL ROMA - C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Sábado 4 ás 20:00h. no Pavillón Municipal de Sarria.
→LIGA AUTONÓMICA XUVENIL
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO - COINASA CAIXANOVA OURENSE F.S.
Domingo 5 ás 12:30h. no Pavillón Municipal de Viveiro.
→LIGA DEPORTE ESCOLAR
CATEGORIA BENXAMIN
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO – CD BURELA FS “A”
Domingo 5 ás 11:00h. no Pavillón Antonio Tarrío.
30 nov 2010
¡6ª XORNADA LIGA DE VETERANOS ASPORT21!
29 nov 2010
¡RESULTADOS FIN DE SEMANA!
→LIGA SÉNIOR PROVINCIAL MASC.
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO 5-1 BARALLA FS
→LIGA AUTONÓMICA XUVENIL
PEUGEOT VILALBA FS 4-3 C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
→LIGA DEPORTE ESCOLAR
CATEGORIA CADETE
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO 12-0 EDM RIOTORTO
CATEGORIA ALEVIN
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO 8-5 ED MONDOÑEDO
CATEGORIA BENXAMIN
Xornada Aprazada
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO 5-1 BARALLA FS
→LIGA AUTONÓMICA XUVENIL
PEUGEOT VILALBA FS 4-3 C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
→LIGA DEPORTE ESCOLAR
CATEGORIA CADETE
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO 12-0 EDM RIOTORTO
CATEGORIA ALEVIN
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO 8-5 ED MONDOÑEDO
CATEGORIA BENXAMIN
Xornada Aprazada
26 nov 2010
¡RESULTADOS 5ª XORNADA LIGA DE VETERANOS!
Os resultados da quinta xornada da Liga de Veteranos ASPORT21 de Viveiro foron os seguintes:
●LUNS 22-11-2010
→20:30h O RECUNCHO 4–0 KIEV CAFÉ
→21:15h OSCAR JOYEROS 5–5 A ESTACIÓN
→22:00h A ESTACA 1–1 FORUM
●XOVES 25-11-2010
→21:00h MESÓN LODEIRO 2–7 O REFUXIO
→21:45h HOSTAL VIGO 0–7 AREA
→22:30h COVAS 3–2 O MESÓN
●LUNS 22-11-2010
→20:30h O RECUNCHO 4–0 KIEV CAFÉ
→21:15h OSCAR JOYEROS 5–5 A ESTACIÓN
→22:00h A ESTACA 1–1 FORUM
●XOVES 25-11-2010
→21:00h MESÓN LODEIRO 2–7 O REFUXIO
→21:45h HOSTAL VIGO 0–7 AREA
→22:30h COVAS 3–2 O MESÓN
24 nov 2010
¡CALENDARIO SEMANAL!
→LIGA PROVINCIAL SÉNIOR
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO - BARALLA FS
Sábado 27 ás 16:00h. no Pavillón Municipal de Viveiro.
→LIGA AUTONÓMICA XUVENIL
PEUGEOT VILALBA FS - C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Domingo 28 ás 12:00h. no Pavillón Municipal de Vilalba.
→LIGA DEPORTE ESCOLAR
CATEGORIA CADETE
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO - EDM RIOTORTO
Sábado 27 ás 11:00h. no Pavillón Antonio Tarrío.
CATEGORIA ALEVIN
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO - ED MONDOÑEDO
Sábado 27 ás 12:00h. no Pavillón Antonio Tarrío.
CATEGORIA BENXAMIN
Xornada Aprazada
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO - BARALLA FS
Sábado 27 ás 16:00h. no Pavillón Municipal de Viveiro.
→LIGA AUTONÓMICA XUVENIL
PEUGEOT VILALBA FS - C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Domingo 28 ás 12:00h. no Pavillón Municipal de Vilalba.
→LIGA DEPORTE ESCOLAR
CATEGORIA CADETE
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO - EDM RIOTORTO
Sábado 27 ás 11:00h. no Pavillón Antonio Tarrío.
CATEGORIA ALEVIN
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO - ED MONDOÑEDO
Sábado 27 ás 12:00h. no Pavillón Antonio Tarrío.
CATEGORIA BENXAMIN
Xornada Aprazada
22 nov 2010
¡5ª XORNADA LIGA DE VETERANOS ASPORT21!
21 nov 2010
¡RESULTADOS FIN DE SEMANA!
→LIGA PROVINCIAL SÉNIOR
INDUSTRIAL RECENSE 6-1 C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
→LIGA AUTONÓMICA XUVENIL
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO 11-3 CP CASÁS
→LIGA DEPORTE ESCOLAR
CATEGORIA CADETE
EDM ALFOZ 2-6 C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
CATEGORIA ALEVIN
CD BURELA FS 3-1 C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
CATEGORIA BENXAMIN
A MARIÑA FS 8-2 C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
INDUSTRIAL RECENSE 6-1 C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
→LIGA AUTONÓMICA XUVENIL
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO 11-3 CP CASÁS
→LIGA DEPORTE ESCOLAR
CATEGORIA CADETE
EDM ALFOZ 2-6 C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
CATEGORIA ALEVIN
CD BURELA FS 3-1 C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
CATEGORIA BENXAMIN
A MARIÑA FS 8-2 C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
¡RESULTADOS 4ª XORNADA LIGA DE VETERANOS!
Os resultados da cuarta xornada da Liga de Veteranos ASPORT21 de Viveiro foron os seguintes:
●LUNS 15-11-2010
→20:30h. AREA 10-5 OSCAR JOYEROS
→21:15h. KIEV 2-3 COVAS
→22:00h. A ESTACIÓN 5-4 O REFUXIO 2
●XOVES 18-11-2010
→21:00h.O MESÓN 3-5 A ESTACA
→21:45h. O RECUNCHO 9-4 MESÓN LODEIRO
→22:30h. FORUM 4-2 HOSTAL VIGO
●LUNS 15-11-2010
→20:30h. AREA 10-5 OSCAR JOYEROS
→21:15h. KIEV 2-3 COVAS
→22:00h. A ESTACIÓN 5-4 O REFUXIO 2
●XOVES 18-11-2010
→21:00h.O MESÓN 3-5 A ESTACA
→21:45h. O RECUNCHO 9-4 MESÓN LODEIRO
→22:30h. FORUM 4-2 HOSTAL VIGO
17 nov 2010
¡CALENDARIO SEMANAL!
→LIGA PROVINCIAL SÉNIOR
INDUSTRIAL RECENSE - C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Sábado 20 ás 19:45h. no Pavillón Municipal de Pontenova.
→LIGA AUTONÓMICA XUVENIL
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO - CP CASÁS
Domingo 21 ás 12:00h. no Pavillón Municipal de Viveiro.
→LIGA DEPORTE ESCOLAR
CATEGORIA CADETE
EDM ALFOZ - C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Sábado 20 ás 11:00h. no Pavillón Municipal de Alfoz.
CATEGORIA ALEVIN
CD BURELA FS - C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Sábado 20 ás 12:30h. no Pavillón Vista Alegre de Burela.
CATEGORIA BENXAMIN
A MARIÑA FS - C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Sábado 20 ás 09:30h. no Pavillón Antonio Tarrío de Viveiro.
INDUSTRIAL RECENSE - C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Sábado 20 ás 19:45h. no Pavillón Municipal de Pontenova.
→LIGA AUTONÓMICA XUVENIL
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO - CP CASÁS
Domingo 21 ás 12:00h. no Pavillón Municipal de Viveiro.
→LIGA DEPORTE ESCOLAR
CATEGORIA CADETE
EDM ALFOZ - C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Sábado 20 ás 11:00h. no Pavillón Municipal de Alfoz.
CATEGORIA ALEVIN
CD BURELA FS - C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Sábado 20 ás 12:30h. no Pavillón Vista Alegre de Burela.
CATEGORIA BENXAMIN
A MARIÑA FS - C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Sábado 20 ás 09:30h. no Pavillón Antonio Tarrío de Viveiro.
14 nov 2010
¡4ª XORNADA LIGA DE VETERANOS ASPORT21!
12 nov 2010
¡RESULTADOS 3ª XORNADA LIGA DE VETERANOS!
Os resultados da terceira xornada da Liga de Veteranos ASPORT21 de Viveiro foron os seguintes:
●LUNS 8-11-2010
→20:30h. HOSTAL VIGO 1-4 O MESÓN
→21:15h. A ESTACA 1-0 KIEV
→22:00h. OSCAR JOYEROS 1-4 FORUM
●XOVES 11-11-2010
→21:00h.O REFUXIO 1-4 AREA
→21:45h. MESÓN LODEIRO 0-7 A ESTACIÓN
→22:30h. COVAS 5-4 RECUNCHO
●LUNS 8-11-2010
→20:30h. HOSTAL VIGO 1-4 O MESÓN
→21:15h. A ESTACA 1-0 KIEV
→22:00h. OSCAR JOYEROS 1-4 FORUM
●XOVES 11-11-2010
→21:00h.O REFUXIO 1-4 AREA
→21:45h. MESÓN LODEIRO 0-7 A ESTACIÓN
→22:30h. COVAS 5-4 RECUNCHO
9 nov 2010
¡CALENDARIO SEMANAL!
→LIGA PROVINCIAL SENIOR MASC.
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO-TABOADA F.S.
Sábado 13-11-2010 ás 16:00h. no Pavillón Municipal de Viveiro.
→LIGA AUTONÓMICA XUVENIL
AUTOS LOBELLE-C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Domingo 14-11-2010 ás 10:00h. no Pavillón Santa Isabel de Santiago.
→LIGA ESCOLAR
BENXAMIN MASCULINO
PRAIA DE COVAS B-C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Sábado 13-11-2010 ás 12:45h. no Pavillón Municipal de Viveiro.
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO-TABOADA F.S.
Sábado 13-11-2010 ás 16:00h. no Pavillón Municipal de Viveiro.
→LIGA AUTONÓMICA XUVENIL
AUTOS LOBELLE-C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Domingo 14-11-2010 ás 10:00h. no Pavillón Santa Isabel de Santiago.
→LIGA ESCOLAR
BENXAMIN MASCULINO
PRAIA DE COVAS B-C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Sábado 13-11-2010 ás 12:45h. no Pavillón Municipal de Viveiro.
7 nov 2010
¡RESULTADOS FIN DE SEMANA!
CHEVROLET BECERREÁ FS 3-2 C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
LIGA AUTONÓMICA XUVENIL
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO 7-8 A.C.D. AS TORRES
3 nov 2010
¡3ª XORNADA LIGA DE VETERANOS ASPORT21!
¡CALENDARIO SEMANAL!
BECERREA FS-C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO
Sábado 6-11-2010 ás 20:00h. no Pavillón Municipal de Becerreá.
LIGA AUTONÓMICA XUVENIL
C.F.S. CIDADE DE VIVEIRO-A.C.D. AS TORRES
Domingo 7-11-2010 ás 12:00h. no Pavillón Municipal de Viveiro.
Suscribirse a:
Entradas (Atom)