31 jul. 2012


III TORNEO DE FÚTBOL SALA CADETE E SUB-19
CIDADE DE VIVEIRO
2012

 11 E 12 DE AGOSTO DE 2012

PABELLÓN MUNICIPAL DE VIVEIRO

INSCRIPCIÓN:

CASA DA XUVENTUDE DE VIVEIRO

TELÉFONOS: 651 44 70 21  E  662 39 23 05


MÁXIMO 6 EQUIPOS POR CATEGORÍA
(ORDE DE INSCRIPCIÓN)

PRAZO MÁXIMO DE INCRIPCIÓN: XOVES 9 ÁS 21H

TROFEOS O 1º, 2º E 3º CLASIFICADOS

ORGANIZA:

CLUB DE FÚTBOL SALA CIDADE DE VIVEIRO

COLABORA:

CONCELLERÍA DE DEPORTES
 CONCELLO DE VIVEIRO



SIGA A INFORMACIÓN DAS ACTIVIDADES NA WEB DO CLUB

7 jul. 2012

TORNEO DE FÚTBOL SALA 
CASA DA XUVENTUDE DE VIVEIRO




CLASIFICACIONES


CATEGORÍA ALEVIN



CAMPION
ROQ SPORT PARQUEMAR


SUBCAMPIÓN
CIDADE DE VIVEIRO


TERCEIRO
-


MAXIMO GOLEADOR
JAIRO. ROQ SPORT PARQUEMAR


MEJOR PORTERO
XOEL. ROQ SPORT PARQUEMAR







CATEGORÍA INFANTIL



CAMPION
BOTAFOGO CASTILLA


SUBCAMPIÓN
FC ROQ SPORT


TERCEIRO
-


MAXIMO GOLEADOR
PURI. BOTAFOGO CASTILLA


MEJOR PORTERO
MATEO. FC ROQ SPORT






CATEGORÍA CADETE



CAMPION
OSTRIS


SUBCAMPIÓN
CARMABAS


TERCEIRO
BOTAFOGO 3.0


MAXIMO GOLEADOR
IAGO. OSTRIS


MEJOR PORTERO
JOZY. OSTRIS



RESULTADOS



GRUPOS


BIBERON
ALEVIN
INFANTIL
CADETE



GRUPO E
GRUPO F
CIDADE VIVEIRO
1 ROQ SPORT PARQUEMAR
1 CIDADE VIVEIRO
1 BOTAFOGO 3.0
5 ATL. MAREMOTO
OS AMIGOS
2 LOS TURDOS
2 ROQ SPORT PARQUEMAR
2 PARQUEMAR
6 OSTRIS

3 POZO
3 F.C. ROQ SPORT
3 CARAMBAS
7 F.C. ROQ SPORT

4 BARCELONA FS
4 ATL. MAREMOTO
4 STICUS


5 CIDADE VIVEIRO
5 BOTAFOGO CASTILLA







DÍA
HORA
GRUPO
EQUIPOS
RESULTADO
Martes
15:00
CADETE
5 ATL. MAREMOTO
7 F.C. ROQ SPORT
2
4
Martes
16:00
ALEVIN
1 ROQ SPORT PARQUEMAR
3 POZO
9
3
Martes
17:00
ALEVIN
2 LOS TURDOS
4 BARCELONA FS
16
0
Martes
18:00
ALEVIN
3 POZO
5 CIDADE VIVEIRO
5
6
Martes
19:00
INFANTIL
2 ROQ SPORT PARQUEMAR
5 BOTAFOGO CASTILLA
2
13
Martes
20:00
INFANTIL
1 CIDADE VIVEIRO
3 F.C. ROQ SPORT
2
12
Martes
21:00
CADETE
1 BOTAFOGO 3.0
3 CARAMBAS
3
7

DÍA
HORA
GRUPO
EQUIPOS
RESULTADO
Mércores
15:00
INFANTIL
3 F.C. ROQ SPORT
5 BOTAFOGO CASTILLA
3
9
Mércores
16:00
INFANTIL
1 ROQ SPORT PARQUEMAR
4 BARCELONA FS
16
0
Mércores
17:00
ALEVIN
1 CIDADE DE VIVEIRO
4 ATL MAREMOTO
3
1
Mércores
18:00
ALEVIN
4 BARCELONA FS
5 CIDADE VIVEIRO
6
7
Mércores
19:00
CADETE
1 BOTAFOGO 3.0
4 STICUS
7
3
Mércores
20:00
INFANTIL
2 ROQ SPORT PARQUEMAR
3 F.C. ROQ SPORT
2
3
Mércores
21:00
CADETE
2 PARQUEMAR
3 CARAMBAS
1
4
DÍA
HORA
GRUPO
EQUIPOS
RESULTADO
Xoves
15:00
INFANTIL
1 CIDADE VIVEIRO
5 BOTAFOGO CASTILLA
2
6
Xoves
16:00
CADETE
6 OSTRIS
7 F.C. ROQ SPORT
10
2
Xoves
17:00
ALEVIN
1 ROQ SPORT PARQUEMAR
5 CIDADE VIVEIRO
8
3
Xoves
18:00
ALEVIN
2 LOS TURDOS
3 POZO
2
0
Xoves
19:00
CADETE
3 CARAMBAS
4 STICUS
4
4
Xoves
20:00
INFANTIL
2 ROQ SPORT PARQUEMAR
4 ATL. MAREMOTO        p.p
4
4
Xoves
21:00
INFANTIL
4 ATL. MAREMOTO
5 BOTAFOGO CASTILLA
2
9














DÍA
HORA
GRUPO
EQUIPOS

Venres
16:00
CADETE
2 PARQUEMAR      7
4 STICUS       5

   FINAL
DÍA
HORA
GRUPO
EQUIPOS

Venres
17:00
CADETE
OSTRIS       6
CAMRAMBAS     3

7Venres
18:00
3º Y 4º  CADETE
BOTAFOGO     15
F.C. ROQ SPORT     5

Venres
19:00
ALEVIN
ROQ SPORT PARQUEMAR    6
CIDADE DE VIVEIRO       3

Venres
20:00
INFANTIL
FC ROQ SPORT     5
BOTAFOGO CASTILLA      8

ENTREGA DE TROFEOS: PABELLON ANTONIO TARRIO 21:30 H

































ORGANIZA:

CFS CIDADE DE VIVEIRO
CASA DA XUVENTUDE DE VIVEIRO


COLABORA: 

CONCELLO DE VIVEIRO